Gry

Oddzielną grupę programów dostępnych w Windows 7 tworzą gry komputerowe. Możesz grać z komputerem, jak i z innymi graczami, np. za pośrednictwem sieci Internet.

Zmiana wybranych ustawień Windows

Każdy użytkownik Windows może spersonalizować wygląd ekranu zgodnie ze swoimi upodobaniami, wystarczy, że ma w systemie konto. Dostęp do opcji interfejsu użytkownika uzyskasz m.in. przez menu podręczne pulpitu i polecenie Personalizuj. W oknie Personalizacja możesz przede wszystkim zmienić kompozycję systemu, czyli dokonać jednoczesnej zmiany wyglądu takich elementów jak okna, ikony, wygaszacz ekranu itp. Zmiana kompozycji może także dotyczyć wybranych dźwięków systemowych. Ponadto u dołu wspomnianego okna masz dostęp m.in. do takich opcji ustawień interfejsu, jak: Tło pulpitu za pomocą tej opcji określasz wzór tapety lub kolor tła dla pulpitu Windows 7; Kolor okna opcja ustawiania koloru okien Windows. Jeśli w systemie jest uruchomiony interfejs Windows Aero, to wyświetlane będzie okno, w którym dodatkowo możesz określić, czy włączony ma być efekt przezroczystości okien oraz możesz także określić stopień intensywności koloru okna. W przypadku interfejsu klasycznego, opcje te nie są dostępne na ekranie wyświetlane będzie okno.

Witam, mam na imię Piotr i witam na moim blogu. Treści tu zamieszczane będą opierzone w tematykę techniki. Wiedza teoretyczna, jak i praktyczna będą tu ogólnodostępne. Zapraszam Cię do lektury.
error: Content is protected !!