Tag Archives: strony www dla firm poznan

Tanie żarówki led – czy przepisy się zmienią

Obecnie w krajach europy nie można jeździć z żarówkami led w światłach drogowych. Ich rola ogranicza się głównie do dziennego oświetlenia, czyli do tego pomocniczego ze względu na pewne braki w przepisach. Lecz to się zmieni, bo już obecnie niektóre tanie żarówki led są tymi lepszymi od standardowych żarówek z żarnikiem i z tej właśnie przyczyny w wielu krajach świata są już legalnymi, ale istnieją też kraje w których te żarówki bardziej uznawane są za taki bajer dodatkowy, niż za solidną opcję do świateł drogowych. Do tych krajów importowane są wyłącznie odmiany samochodów z lampami z normalnymi żarówkami. Kluczowe znaczenie ma też i to, że w tych krajach powstaje też wiele filmów i artykułów, które chwalą tanie żarówki led. Mowa tu o tych polecanych żarówkach, które mają dobrą opinię na wielu forach internetowych. One za jakiś czas mogą zastąpić t stare typy żarówek, bo są od nich wydajniejszymi i zużywają mniej energii elektrycznej, czyli są lepszymi. Dzięki tym zaletom zdobyły już dobrą opinię w wielu krajach świata, a w wielu innych krajach obecnie dostosowuje się do nich przepisy.

Witam, mam na imię Piotr i witam na moim blogu. Treści tu zamieszczane będą opierzone w tematykę techniki. Wiedza teoretyczna, jak i praktyczna będą tu ogólnodostępne. Zapraszam Cię do lektury.

Czy warto kupować tanie żarówki led?

Technologia led na stałe zagościła w naszych domach. Stalo się tak ze względu na jej istotne zalety. Podstawową jest niski pobór energii elektrycznej. Żarówki ledowe pobierają kilkukrotnie mniej prądu co te tradycyjne, dając taką samą ilość świata. Technologia led charakteryzuje się także długą żywotnością. Oznacza to, że jedna żarówka wystarcza na wiele lat. Dlaczego w takim razie nie wszyscy zdecydowali się jeszcze na zastąpienie tradycyjnych żarówek tymi ledowymi? Największą barierą w tym przypadku jest cena zakupu. Jeszcze do niedawna technologia ledowa traktowana była jako nowość, a jak wiadomo nowości zazwyczaj są stosunkowo drogie. Ostatnio jednak w sklepach znaleźć można tanie żarówki led. Czy warto je kupować? Jeżeli posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa to jak najbardziej tak. W takim przypadku niższa cena jest podyktowana zazwyczaj mniejszą marżą sprzedawców lub oferowaniem produktów pochodzących od mniej znanych producentów. Jeśli chodzi o jakość, zwykle jest ona porównywalna.

Witam, mam na imię Piotr i witam na moim blogu. Treści tu zamieszczane będą opierzone w tematykę techniki. Wiedza teoretyczna, jak i praktyczna będą tu ogólnodostępne. Zapraszam Cię do lektury.
error: Content is protected !!